top of page

Tanışalım mı?

LOTUSKARAVAN (2).jpg
Lotus Karavan Kiralama Nasıl Doğdu?

Yıllar önce alışılmış tatil anlayışının dışına çıkarak karavan ruhu ile tanıştım ve bir daha da kopamadım.

 

Kurumsal çalışma hayatım boyunca fırsat buldukça karavan ile yeni keşifler için yollara düştüm. Karavan kültürünü tanıdım, sevdim ve benimsedim. Karavan hayatını yaşamak beni gerçekten özgürleştirdi. İşte bu yolculukları paylaşmak, tecrübemi aktarmak ve keyfi yaşatmak için karavan kiralamaya başladım. 

Kurucu ortağı olduğum Rota Karavan Kiralama şirketinde ortağım ile yollarımızı ayırmaya karar verdikten sonra, gönül verdiğim bu işe Lotus Karavan Kiralama'yı kurarak devam ediyorum. 

Rutinden kaçan tüm doğa severleri bekliyorum.

Sevgilerimle,

Dilek Onat Palaoğlu

Biz Kimiz?

 

Karavan kiralama hizmeti veren, doğa dostu, maceraperest ve hayatın her anını yaşamayı seven kişileri karavan ile buluşturan bir firmayız. Bu buluşmalardan biz de çok keyif alıyoruz çünkü esas amacımız karavan kültürünü bildiğimiz ve aktarabildiğimiz tüm doğruları ile yaymak ve yaygınlaştırmak.

Campervan tarzı motokaravanlarımız ile karavan yaşamını merak edenleri karavancılık ile tanıştırıyor, karavan tatilini deneyimlemiş karavancı dostların ise yeni maceralarına tanıklık ediyoruz. 

İlk defa karavan kiralayacak olanlara hayal ettikleri tatile göre bir rota planlaması yapıyoruz. Karavanlarımızı teslim ederken mini bir karavan eğitimi veriyor ve karşılaşabilecekleri olası durumları aktarmaya çalışıyoruz.

Mevcut araç parkımızdaki kiralık karavanlar ile sizlere en kaliteli hizmeti veremeye odaklandık

Yaptığımız işi çok seviyoruz!

Karavan ile özgürlüğünüz, 
sadece hayalleriniz ile
sınırlı.
  • Instagram
  • Facebook Sosyal Simge
  • Heyecan Sosyal Simge
  • YouTube Sosyal Simge
  • LinkedIn Sosyal Simge

YouTube videoları ve röportajlardan da bizi tanıyorsunuz

MilliyetTatil.jpg

Pandemi döneminde kiralık karavan tatili

Pandemiyle birlikte herkes gibi biz de alternatif tatiller araştırmaya başladık fakat araştırmalarımız çok uzun sürmedi çünkü pandemiden çok önce de aklımızda olan bir karavan deneyimleme fikri vardı.

Karavanı nereden ne kadara kiraladık?

Uzun zamandır iletişimde olduğumuz Lotus Karavan’dan Dilek Hanım ile konuşarak, Mayıs sonu, karavanımızı kiraladık.

-20 Derecede Karavan Macerası - Volkan'la Hertelden

 

Kiraladığı Lotus Karavanı ile kış tatilini deneyimleyen Sevgili Volkan Ormanlı'nın Youtube kanalındaki Karavan Macerası videosunda Lotus Karavan Kiralama da yerini aldı. 

İyi seyirler...

Kiralık Karavan Macerası - 24 (İstanbul-Sinop)

Kiraladığı karavan ile Karadeniz turuna çıkan Sevgili İlker Yiğen'in Youtube kanalındaki Kiralık Karavan Macerası videosunda Lotus Karavan Kiralama da yerini aldı. 

İyi seyirler...

Milliyet Tatil Roportaj 11062020.jpg

Son yılların en popüler tatil trendi; Karavan

Ülkemizde son yıllarda yaygınlaşmaya başlayan karavan kültürü, eksiklerini yavaşta olsa tamamlayarak büyümeye devam ediyor. İnsanlar karantina dönemlerinde bile, evlerinde olmaktansa, doğada kendilerine izole bir alan yaratmayı tercih ettiler. Biz de bu yaz tatillerinde, karavan kiralamak isteyenlere yardımcı olmak için Dilek Hanımla bir söyleşi gerçekleştirdik.

Şimdi moda Karavan Tatili

 

Star TV Ana Haber bülteninde salgın sürecinde alternatif tatil olarak öne çıkan karavan tatilini konuştuk. Karavan turizmine talepler nasıl, karavan tatilini denemek isteyenlere nasıl destek oluyoruz, karavan kiralamak isteyenleri nasıl yönlendiriyoruz, karavan tatili için ne kadar bütçe gerekir... Hepsi bu videoda.

Gezelim_Haber7_Roportajı.jpg

Yaz tatilinin yükselen yıldızı: Karavan turizmi

Karavan tatili her ne kadar tatil alışkanlıklarımızın dışında olsa da Türkiye'de yabancı olunan bir anlayış değil. Karavan tatilini, karavan turizminin önde gelen firmalarından Rota Karavan Kiralama'dan Dilek Palaoğlu anlattı...

İlker Yiğen'in Kiralık Karavan Macerası videosunda biz vardık...

 

Kiraladığı karavanlar ile seyahat ederek YouTube kanalında tüm karavan severler ile paylaşan İlker Yiğen'in bir macerasında biz de yerimizi aldık. 

bottom of page