top of page

Hayal ettiğiniz karavan tatilini yaşamanız için özel olarak tasarlanmış kiralık karavanlarımız ile tanışmaya hazır mısınız?

Araçlar

Karavanlarımız en uzun ve geniş hacimli araçlardan dönüştürülmüştür.

Yakıt ve Vites

Tüm karavanlarımız dizel yakıt ile çalışır ve düz vitestir. 

Kasko

Tüm karavanlarımız kiralık karavan kaskoludur.

TSE Onaylı Emniyet Kemeri

Karavanlarımızın arka yaşam bölümünde bulunan emniyet kemeri ve isofix bağlantısı TSE onaylı ve ruhsata işlidir. 

BOXER CAMPER
Boxer Camper motokaravanımız 2020 yılında karavana dönüştürülmüş olup, 17m3'lük geniş iç hacmi sayesinde ranzalı olarak dizayn edilmiştir. Karavanımız 4 kişi yatma kapasitelidir. Arkada sabit çift kişilik bir yatağımız mevcuttur. Çift kişilik yatağın üstünde de aynı ende bir ranza yatak daha vardır. Oturma grubu da yatağa dönüşebilmektedir. Kış ayları için dizel ısıtıcımız (webasto), yaz ayları park halinde iken çalıştırabileceğiniz mobil klimamız mevcuttur. Banyo bölümde kasetli tuvalet ve duş alabilmek için elektrik ile çalışan şofbenimiz vardır. Karavanımızda aracın yan tarafını tamamen kaplayan tente mevcuttur. Mutfak alanında 90 litrelik buzdolabı vardır ve güneş enerjisi ile sürekli çalışır. Güneş enerji panelleri sayesinde dışarıdan elektrik almadan da belli cihazları çalıştırarak kampınıza devam edebilirsiniz. Geri görüş kamerası ile görüş rahatlığı sağlanmıştır. 
DUCATO CAMPER
Ducato Camper motokaravanımız 2021 yılı başında karavana dönüştürülmüş olup, tüm Lotus Karavanları gibi özel olarak dizayn edilmiş 15m3'lük geniş iç hacimli bir araçtır. Emniyet kemer tertibatı isofix bağlantısı TSE onaylı olup ruhsata işlidir. Karavanımız 4 kişi yatma kapasitelidir. Arkada sabit çift kişilik bir yatağımız mevcuttur. Oturma grubu da yatağa dönüşebilmektedir. Kış ayları için dizel ısıtıcımız (webasto), yaz ayları park halinde iken çalıştırabileceğiniz mobil klimamız mevcuttur. Seyir halinde çalıştırabileceğiniz merkezi tavan kliması bulunmaktadır. Banyo bölümde kasetli tuvalet ve duş alabilmek için elektrik ile çalışan şofbenimiz vardır. Karavanımızda aracın yan tarafını tamamen kaplayan tente mevcuttur. Mutfak alanında 90 litrelik buzdolabı vardır ve güneş enerjisi ile sürekli çalışır. Güneş enerji panelleri sayesinde dışarıdan elektrik almadan da belli cihazları çalıştırarak kampınıza devam edebilirsiniz. Geri görüş kamerası ile görüş rahatlığı sağlanmıştır. 
bottom of page