top of page

Karavan kiralarken süreç nasıl işliyor?

20210306_134310.jpg
Karavanda neler veriyoruz?

En temel ve en gerekli pişirme gereçlerini

 

Çay saati için çaydanlığınızı

Kahve keyfiniz için cezvenizi

Bulaşıklık ve kaşıklık gibi hayat kurtarıcılarını

Kamp sandalyesi ve kamp masasını  

Sıcacık tutan battaniyeleri

Temiz verip temiz almak istediğimiz için bir de faraşlı süpürgeyi

Banyoda dolu şekilde sabit sıvı sabunluğu 

Nasıl kiralayacaksınız?

 

Tüm süreç karavan kiralamak istediğiniz tarihe karar vermeniz ile başlıyor. Erken rezervasyon ile ilerlediğimiz için bizden müsaitlik konusunda teyit almanızda fayda var. 

En az 6 günlük kiralamalara uygunluk verebiliyoruz. Kış aylarında ise uygunluk durumuna göre istisna yapabiliyoruz.

Rezervasyon için toplam kira bedelinin yarısını ön ödeme olarak rica ediyoruz. Kredi kartına 12 aya varan taksit ile ödeme seçeneğimiz mevcut. Kalan kira bedelini ise en geç teslimat günü ödemenizi bekliyoruz.

Karavanlarımızı teslim ederken de teslim alırken de gözle görülebilen tüm hasarları tespit ediyor ve araç teslim formu ile karşılıklı imza altına alıyoruz.

Tüm karavanlarımız kiralama kaskoludur. Kaza durumunda kasko poliçesi devreye giriyor. Arıza durumunda ise 7/24 destek veriyoruz.

Karavanı teslim ederken nakit olarak 5000 TL güvenlik teminatı alıyoruz. Kiralamanızın sonunda otoban geçişlerinizi, araçta varsa hasar ve eksiklik bedelini düşerek 3 iş günü içinde iade ediyoruz.

Teslimat esnasında karşılıklı imza altına alacağımız bir karavan kiralama sözleşmesi ile kiralamanızı başlatıyoruz.

Teslimatta araca ve karavana ait ısıtma, yatma düzeni, buzdolabı kullanımı, elektrik-su kullanımı, tuvalet kullanımı, yangın önlemleri, atıklar ve tente kullanımı hakkında mini bir eğitim veriyoruz. Bu eğitim için 40-60 dakika arasında vaktinizi ayırmanızı rica ediyoruz.

Karavanlarımızı İzmir Güzelbahçe'den teslim edip yine alınan yere geri rica ediyoruz.

Günlük kilometre sınırımız 250 km olup, limit aşımında kilometre başına 5 TL'den hesaplama yapıyoruz.

BURAYA DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR MİYİZ?

  • Karavanı kullanacak kişinin 25 yaşını doldurmuş ve 70 yaşını aşmamış ve ayrıca en az 5 yıllık ehliyeti olmasını istiyoruz.
  • Kiralama süresi sonunda karavan dostumuzun karavanı teslim aldığı şekilde, tüm evrak, anahtar ve ekipmanlarıyla eksiksiz, yakıt miktarı teslimde kayda geçirilenden az olmayacak şekilde ve tuvalet ve atık tankları boşaltılmış olarak iade etmesini bekliyoruz. 
bottom of page